Mehmet Ali Erbil ve Gülseren Ceylan evlilik sözleşmesi yapacak mı?

4 SAATLİK AYRILIK

İstinye Park’ta görüntülenen Gülseren Ceylan, ev istediği iddiasına yanıt verdi: “Yalan! En başından beri beraber yaşıyoruz. Onun olduğu her yer zaten benim evim, ekstra bir eve ihtiyaç yok. Evlilik sözleşmesi de istemiyor. Kararına saygı duyuyorum. Ayrılık konusuna gelince; her çift gibi kavga ettik ama 4 saatlik bir ayrılığımız oldu. Ben evden gittim, o da fotoğrafımızı sildi, sonra barıştık.”

YAŞ FARKI ÖNEMSİZ

26 yaşındaki Gülseren Ceylan, Mehmet Ali Erbil’le aralarındaki 40 yaş fark hakkında sosyal medyada yapılan yorumlara üzüldüğünü de söyledi: “Bizimki kısa vadeli bir ilişki değil. O bana ‘Takılma’ diyor. Benim için yaş farkının hiç önemi yok. Ben onu 60 yaşında görmüyorum. Belki ‘x’ bir adam olsaydı 60 yaşında olduğunu hissederdim ama o bana bunu yaşatmıyor.”

Kimseye akıl danışmıyor

Gülseren Ceylan, Mehmet Ali Erbil’in ailesinin ilişkilerini onayladığını söyledi: “Hiç kimseden kötü bir tepki yok, çünkü Mehmet Ali kendi hayatını yaşayan, kimseye akıl danışmayan bir insan. Yanındakiler de ona saygı duyuyor. Her şey yolunda ve mutluyuz.”

BEŞ KEZ EVLENDİ

Ünlü şovmen daha önce beş kez nikah masasına oturdu. Üç çocuğu olan Erbil, 1980 ve 1985 yıllarında Muhsine Şehnaz Kamiloğlu ile iki kez evlendi. Bu evlilikten Sezin Erbil adında bir kızı oldu.

Daha sonra gönlünü oyuncu Nergis Kumbasar’a kaptıran Erbil, 1989 yılında üçüncü kez nikah masasına oturdu. Çiftin bu evlilikten Yasmin Erbil adını verdikleri bir kızları var.

Aşk hayatıyla gündemden düşmeyen ünlü şovmen, 2001 yılında evlendiği Sedef Altuntaş’tan 2003 yılında boşandı.

En son Tuğba Coşkun’la evlenen Erbil, oğlu Ali Sadi Erbil’e kavuştu. Çift 2011 yılında anlaşmalı boşandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x