Trafikte iğrenç olay: Sporcu kadını takip edip mastürbasyon yaptı

Araç kullanıcısı bu sabah saatlerinde bisiklet süren kadını takip ederek, trafik seyir halindeyken cinsel tacizde bulunup açıkça mastürbasyon yaptı. O görüntüleri tacize uğrayan kadın fark ederek kayıt altına aldı.

Sosyal medya kullanıcıları taciz eden sürücüyü Emniyet Müdürlüğü’nü etiketleyerek yakalanması için tweet atmaya başladı.

Görüntülerde tacize uğrayan kadının açıklaması ise şu şekilde:

“Sabah bisikletimle Anadolu yakası sahil yolunda antrenmana çıkmıştım. Bostancı-Kartal istikametinde sağ şeritte ilerlerken saat 07:38’de videodaki plakalı aracın beni takip ettiğini fark ettim. Araç özellikle önüme geçip beni yavaşlattı. 4-5km boyunca benim önümde kaldı ve onu geçmeyeyim diye direksiyonunu ara ara sağa sola kırıyordu ve sağdaki park için ayrılmış ceplere girip yavaşlıyordu. Bu sırada aracın dikiz aynasından suratındaki ifadeyi görebiliyordum. Ne yaptığını henüz anlamamıştım. O sırada Kartal’da ışıklara takıldı ve telefonumu çıkarıp yan camdan ne yaptığını kaydetmek istedim. Mastürbasyon yaptığını görünce şok oldum ve çok korktum. Benim onu kaydettiğimi gördükten sonra takibi bıraktı ve hızla uzaklaştı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x